top of page
Hamburger Hamburger
WhatsApp Image 2022-01-04 at 22_edited.png

HAKKIMIZDA
 

15 YILI AŞKIN HİZMET SEKTÖRÜNDEKİ TECRÜBEMİZLE VE UZMAN KADROMUZLA SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ İÇİN TALEPLERİNİZE EN İYİ ŞEKİLDE CEVAP VERMEK ADINA HER DAİM HİZMETİNİZDEYİZ.

                 AMACIMIZ SADECE MİSAFİRLERİMİZİN SOFRALARINA VE DAMAKLARINA HİTAP ETMEK DEĞİL AYNI ZAMANDA EVLERİMİZDE ANNE SICAKLIĞI İLE YAPILMIŞ RUHA HİTAP EDEN VE SÜREKLİ SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİN İSTEKLERİ ÖLÇÜSÜNDE MARKAMIZI SİZLERE SUNMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.

                MENÜLERİMİZİN İÇERİKLERİNDE KULLANDIGIMIZ ÜRÜNLERİN TAMAMI 1. SINIF KALİTE MANTIĞI İLE NASIL BAŞLARSAK ÖYLE DEVAM EDER DİYEREK KLASİK FASD FOOD ANLAYIŞINDAN UZAK TAMAMEN EL YAPIMI LEZZETLERİMİZİ, SİZLERLE PAYLASMAKTAN KEYİF DUYUYORUZ. %100 EL YAPIMI GÜNLÜK TAZE OLARAK HAZIRLADIĞIMIZ ETLERİMİZ VE TAMAMEN EL YAPIMI ÖZEL SOSLARIMIZ, SALATA ÇEŞİTLERİMİZ, SANDWİCH ÇEŞİTLERİMİZ VE SÜREKLİ YENİLENEN MENÜLERİMİZ İLE SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEK İÇİN ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİZİ BORÇ BİLİRİZ.

               CHEF’S CITY BURGER OLARAK HİZMET ANLAYIŞINI SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZE EN GÜZEL ŞEKİLDE YANSITMAK VE VAR GÜCÜMÜZLE MARKAMIZI SİZLERLE BERABER EN İLERİYE TAŞIMAK TEMENNİMİZDİR.

bottom of page